Vyberte si z nabídky služeb výše


REKVALIFIKAČNÍ KURZ

VIZÁŽISTIKA A BARVOVÉ PORADENSTVÍRekvalifikační kurz "Vizážistika a barvové poradenství", který je akreditovaný MŠMT v rozsahu 42 výukových hodin, je kurzem, na kterém získáte základní znalosti v oboru BARVOVÉ TYPOLOGIE, VIZÁŽE OBLIČEJE, LÍČENÍ, VIZÁŽE FIGURY A STYLINGU.

Po ukončení kurzu teoretickou a praktickou závěrečnou zkouškou obdržíte osvědčení o rekvalifikaci. Toto osvědčení opravňuje k výkonu příslušného povolání - Vizážista. Kurz je plně vybaven veškerým materiálem a pomůckami k práci vizážisty.
    Obsah kurzu:
  • Základní kurz je obsahově přizpůsoben základním znalostem kompletní vizážistiky a barvové typologie.
  • Získáte první zkušenosti v určení barvové typologie, kombinace barev pro jednotlivé typy.
  • Naučíte se základní principy líčení a péče o pleť. Praktická výuka několika typů líčení (denní, večerní, foto make-up, použití matných a lesklých stínů přizpůsobených k věku zákaznice). Seznámení se základními pomůckami jako jsou štětce a dekorativní kosmetika.
  • Naučíte se určit typ pleti a výběr make-upu, zvládnete korekce obličeje - ztmavování, prosvětlování, zakrývání nedostatků. Rozeznáte různé tvary obličeje a zvolíte správnou barvu vlasů i střih vlasů k danému typu.
  • Rozlišíte prakticky tvary a typy postav, naučíte se ovládat doporučení doplňků a šperků. Sestavíte konkrétní šatník i s doplňky k danému typu postavy.

Teoretická a praktická výuka je spojena s praktickýmí ukázkami v kadeřnickém salonu, kosmetickém salonu, ve fotoateliéru či v módním salonu.

Délka kurzu: akreditovaný kurz je rozložený do 5 dnů od 8.00 do 15.30 hod

salon salonŠkola IMAGEškolení Zvu Vás na profi školení Vizáž obličeje, kde se naučíte poznat svůj typ obličeje a dozvíte se, jak správně nalíčit nejen sebe, ale i ostatní.

Aktuální termíny po telefonické či mailové domluvě.
Školení probíhá v salonku Vizáž Gabriela v Českých Budějovicích.

Na toto školení navazuje Barvové poradenství, kde si určíme Váš barevný typ a budete umět poradit i ostatním, co jim sluší.

Dále nabízím Školení "Foto Makeup".
Tento praktický seminář navazuje na školení "Vizáž Obličeje".
Naučíte se zde, jak nalíčit modelky na přehlídková mola a na profi focení.

V ceně je Certifikát o absolvování kurzu, drobné občerstvení a materiály k danému tématu.

Pokud máte zájem, objednávejte na telefonu 602 851 151 nebo online zde.

2009-2016 © vizazgabriela.cz ; momento.cz